Úřední deskaMěstský úřadKontakty MěÚZastupitelstvo a radaZpravodaj

Vyhlášení ankety O nejúspěšnějšího sportovce Jablonecka roku 2022

V úterý 31. ledna 2023 v 18 hodin proběhlo v Městském divadle v Jablonci nad Nisou slavnostní vyhlášení ankety O nejúspěšnějšího sportovce Jablonecka roku 2022. Vítězkou letošního ročníku se stala Markéta Davidová, která se slavnostního večera bohužel nemohla zúčastnit. Nejlepším sportovcům pogratulovali i hejtman Martin Půta a jeho náměstek Jiří Čeřovský. Oceněni byli i tanvaldští sportovci. V kategorii mládeže Barča Štejfová - atletika, Lucka Tůmová - běh na lyžích, v kategorii dospělých Libor Milota - automobilový sport, v kategorii Masters Jana Přibylová - krasobruslení, v kategorii handicapovaných Dita Anderová - stolní tenis. Veliké díky a gratulace všem.


Vyhlášení programů Dotačního fondu Libereckého kraje v oblasti životního prostředí a zemědělství

Informujeme Vás, že oprávnění žadatelé (vedoucí volnočasových kroužků, včelaři, zemědělci, spolky a další organizace působící v oblasti životního prostředí a zemědělství)  mohou podat žádost o dotaci z programů Dotačního fondu Libereckého kraje v oblasti životního prostředí a zemědělství.

Bližší informace k jednotlivým programům jsou k dispozici na dotačním webu Libereckého kraje: https://dotace.kraj-lbc.cz/zivotni-prostredi-a-zemedelstvi

Návrh projektu a přípravu žádosti je vhodné konzultovat s příslušnými pracovníky krajského úřadu.


Obrazek portálu
load