Aktuality

Divadelní představení přesunuto na březen 2021

Z důvodu náhlého onemocnění herce Martina Zounara je divadelní představení Dva nahatý chlapi přeloženo z původního termínu 1.10.2020 na náhradní termín 15.3.2021, 19:00 hodin.  Omlouváme se za vzniklé komplikace způsobené přeložením divadelního představení a děkujeme Vám za zachování přízně.

Nové křídlo v koncertním sále ZUŠ Tanvald

Základní umělecké škole Tanvald dlouho v Koncertním sále chyběl klavír, který by byl kvalitním a reprezentativním nástrojem vhodným nejen pro interní koncerty a výuku našich žáků, ale i pro pořádání soutěží či jiných akcí s účastí umělců mimo ZUŠ Tanvald. Koncem srpna bylo do školy přivezeno zcela nové křídlo Reček, které bylo vyrobeno v Jiřetíně pod Bukovou firmou Martina Rečka.

Oslava 10. výročí hasičské zbrojnice Tanvald Šumburk

SDH Tanvald Šumburk uspořádal v sobotu 22. srpna 2020 oslavu 10. výročí hasičské zbrojnice na Šumburku. O tom, že to byla opravdu sláva, svědčila nejenom účast vzácných hostí na čele s hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou a předsedou STAN Vítem Rakušanem, ale rovněž i skvělé občerstvení, dobrá nálada a bohatý program. V něm nechyběly seznámení s historií sboru, přehlídka historických hasičských vozidel a třeba i ukázka hašení požáru mladými hasiči místního sboru. Zdařilé odpoledne završila svým vystoupením kapela Benedeta.

load