• cz 
  • de 
  • en 
  • pl 
Cesta: Úvodní > O městě > Kemp Tanvaldský Špičák

Kemp Tanvaldský Špičák - víceúčelový areál a autokemp

Logo kempuKemp Tanvaldský Špičák leží v klidné lokalitě na úpatí Tanvaldského Špičáku.

Při půldenních a celodenních výletech odtud můžete navštívit všechny výletní cíle v Jizerských horách, Krkonoších a Českém Ráji.

Kemp je komfortně vybavené malé zařízení s cca 60 místy pro kempování. Na letní sezonu 2020 jsme pro Vás připravili rodinný apartmán a tři indiánská teepee. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde bufet s venkovní terasou a grilem, zastřešené místo na grilování a hřiště pro děti. 

V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 12 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, první pokoj se dvěma palandami, druhý pokoj s rozkládacím gaučem. Chatky nejsou vybaveny samostatným sociálním zařízením.

Příjemné posezení s občerstvením najdete ve moderně zařízené hospůdce s letní terasou. 

V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. Samozřejmostí je možnost napojení karavanů na elektřinu s odpočtem spotřeby, rozvod pitné vody a možnost vypouštění zásobníků odpadních vod nebo chemických WC z karavanů.

V areálu je půjčovna kol, elektrokol a možnost úschovny jízdních kol. V areálu autokempu je umístěna webkamera, její záběry může shlédnout na www.tanvald.cz.

Přímo v Tanvaldě je přírodní koupaliště a další pěknou možností koupání je přehrada v Jablonci nad Nisou, vzdálená 12 km. Jedno z největších lyžařských středisek v Jizerských horách, Tanvaldský Špičák se dvěma čtyřsedačkovými lanovkami a uměle zasněžovanými sjezdovkami, je odtud vzdáleno 5 km, autem cca 10 minut. 

Mnoho značených turistických cest dává možnost poznat Jizerské hory. Letni provoz bikeparku na Tanvaldském Špičáku.

Kemp Tanvaldský Špičák je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany. V dochozí vzdálenosti od kempu se nachází moderní tenisové kurty a minigolf.

Ve městě Tanvald najdete 3 supermarkety (BILLA, Lidl, Penny), širokou síť obchodů a všechny další důležité služby. V Tanvaldě je moderně vybavené digitální kino Járy Cimrmana.

Kontakty: