Akce v knihovně

Dárek z knihovny

foto

pro všechny, kdo by chtěli udělat radost svým blízkým či přátelům, nabízíme zhotovení dárkového čtenářského průkazu na rok 2018. Bližší informace se dozvíte u pultu v Městské knihovně Tanvald.

Sbírka krmiv pro psy a kočky

foto

vyhlašujeme sbírku krmiv pro opuštěné psy a kočky, které budou ve vánočním čase předány útulkům v našem regionu. Tyto útulky jsou azylem pro týraná a opuštěná zvířata z Tanvaldu a okolí. Je potřeba, aby krmiva (granule, konzervy, kapsičky, pamlsky…. ) pro pejsky a kočičky (dospěláky, seniory           i mláďata) byla v původním neporušeném obalu a neměla prošlé datum spotřeby.

Krmiva můžete nosit do Městské knihovny Tanvald do 20.12.2017.  Vše, co se u nás nashromáždí, spravedlivě rozdělíme mezi zvířátka v útulcích Dášenka v Lučanech a  AzylPes Krásný Les. Bude to krásný vánoční dárek od všech lidí, kterým není lhostejný jejich osud.

„Patchwork bez jehel a nití“

foto

– výstava prací paní Zelenkové Květy ve výstavním sálku knihovny od 30.10. do 30.11.2017

Můj zvířecí hrdina

foto

– výtvarná soutěž pro děti a mládež do 19 let. Nakresli nebo ztvárni libovolnou výtvarnou technikou zvířátko z knihy, kterou jsi četl/a . Maximální rozměr A4 , na titulní stranu uveď ještě název knihy a jméno autora. Na rubovou stranu uveď své jméno, věk , školu a tel.kontakt. Práce můžete odevzdávat do 31.1.2018. V únoru proběhne výběr a v březnu budou vítězi odměněni knižními dary.  Soutěž je součástí projektu KDK SKIP ČR Kde končí svět? rok 2017/2018„KDK SKIP – Já jsem tvůj člověk“