cz  de  en  pl 
Úvodní > Informace > Autokemp Tanvaldská kotlina

Tanvaldská kotlina - víceúčelový areál a autokemp

Autokemp „Tanvaldská kotlina“ leží v klidné lokalitě na úpatí Tanvaldského Špičáku.

Při půldenních a celodenních výletech odtud můžete autem navštívit všechny výletní cíle v Jizerských horách, Krkonoších, Českém Ráji a v nedalekém německém a polském příhraničí.

Autokemp je nové, poměrně komfortně vybavené malé zařízení s cca. 30 místy pro kempování .Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde bufet a sportbar s venkovní terasou, předzahrádkou, zastřešené místo na grilování a plocha s herními prvky pro děti.  V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 16 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, každý se dvěma palandami. Chatky nejsou vybaveny  samostatným sociálním zařízením. Příjemné posezení s občerstvením najdete ve sportbaru. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. V recepci mohou hosté využít možnost platby platební kartou. V areálu je úschovna jízdních kol.

Samozřejmostí je možnost napojení karavanů na elektřinu s odpočtem spotřeby, rozvod pitné vody a možnost vypouštění zásobníků odpadních vod nebo chemických WC z karavanů. Kemp je vybaven večerním osvětlením a nočním orientačním osvětlením. 800 m od kempu jsou vzdáleny tenisové kurty, minigolf a tříhvězdičkový Hotel Bon.

Přímo v Tanvaldě je přírodní koupaliště a další pěknou možností koupání je přehrada v Jablonci nad Nisou, vzdálená 12 km. Jedno z největších lyžařských středisek v Jizerských horách, Tanvaldský Špičák se dvěma čtyřsedačkovými lanovkami a uměle zasněžovanými sjezdovkami je odtud vzdáleno 5 km, autem cca 10 minut. Mnoho značených turistických cest dává možnost poznat Jizerské hory. 

Autokemp „Tanvaldská kotlina“ je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany. 

Ve městě Tanvald najdete širokou síť obchodů a všechny důležité služby.

Od 1. ledna 2020 je autokemp pronajat spolku NORTH BIKE CLUB.

Telefonní kontakt: +420 728 557 367