Úspěch fotbalistů Tanvaldska na mezinárodním turnaji v Lubomierzi

Úspěch fotbalistů Tanvaldska  na mezinárodním turnaji v Lubomierzi

První červencovou sobotu odjeli fotbalisté Tanvaldska na tradiční mezinárodní turnaj "O pohár starosty partnerského města Lubomierze", kde se jim tradičně daří. Nezklamali ani letos, ale o vítězství museli tentokrát  bojovat až v závěrečném penaltovém rozstřelu. Družstvo Tanvaldska reprezentovali  hráči: Mucska, Šindelář, Jiříkovský, Vít, Mihálik, Svoboda, Jeřábek a Schmied. V celém turnaji nepoznali hořkost porážky a postupně porazili následující účastníky turnaje těmito výsledky:

Tanvald - KS Staré Jaroszowice    3 : 0,Tanvald - KS Plawna   2 : 1,  Tanvald - KS Chmielanka Chmieleň4 : 0,  Tanvald - LKS Czarni Lwówek Slaski    1 : 0.     V posledním turnajovém utkání remizovali s nejtěžším soupeřem - domácím družstvem MKS Stella Lubomierz    2 : 2.   O konečném pořadí rozhodovaly pokutové kopy, které skončily vítězstvím Tanvaldska v poměru  3 : 0 především zásluhou brankáře Dana Mucsky. Nejlepším hráčem výběru Tanvaldska se stal Filip Jeřábek.

Celkové pořadí turnaje :  1. místo      výběr Tanvaldska                       13 bodů

                                        2. místo      MKS Stella Lubomierz                13 bodů

                                        3. místo      KS Staré Jaroszowice                   9 bodů

                                        4. místo      LKS Czarni Lwówek Slaski            6 bodů

                                        5. místo      KS Plawna                                      3 body

                                        6. místo      KS Chmielanka Chmieleň               0 bodů 

Poděkování patří také sponzorům, kteří se podíleli na vítězství fotbalistů Tanvaldska na turnaji v Lubomierzi. Jsou jimi: Město Tanvald, SVČ Tanvald a firma FEEL s.r.o., Tanvald. Zvláštní poděkování pak patří panu Karlu Soldátovi, který účast našeho družstva v tomto "dovolenkovém čase" dokonale zajistil. 

Miroslav Šír

Vytvořeno 15.7.2019 | přečteno 75x | ernest
load