Výletujeme i v létě

14 Výletujeme.jpg

Senior klub Tanvald si Vás dovoluje pozvat na již tradiční prázdninové zájezdy:

První zájezd uskutečníme ve čtvrtek 27.července 2023 - Tanvaldský Špičák a okolí – autobus nás nejdříve odveze do Jiřetína pod Bukovou, kde navštívíme továrnu DETOA, tradiční výrobce dřevěných hraček a součástek. Exkurze v továrně Vás nechá proniknout do tajů výroby dřevěných hraček s více než 100 letou tradicí. K vidění jsou historické stroje, dobové hračky i současná výroba. Od průvodce se dozvíte řadu zajímavostí souvisejících s výrobním procesem a dlouholetou historií továrny. K muzeu náleží též podniková prodejna, kde si můžete zakoupit řadu upomínkových předmětů. Lanová dráha nás vyveze na kopec Tanvaldský Špičák, kde nás čeká oběd v horské restauraci a vrcholový odpočinek.

Účastnický poplatek: 180,-Kč

Druhý zájezd uskutečníme ve čtvrtek 24.srpna 2023 do družebního města Lubomierz. Čeká nás tradiční prohlídka města s návštěvou nově zrekonstruovaného kláštera s novou výstavní expozicí a opraveného městského rynku. 

V případě zájmu možnost krátké návštěvy v nákupním centru DINO ve městě Mirsk.

Účastnický poplatek: 250,-Kč

Čas odjezdu na všechny zájezdy je 8,30 hodin z parkoviště Tanvald, u spořitelny. 

Přihlášky přijímá Informační centrum Tanvald od 10.července 2023

Maximální počet účastníků zájezdu je 25 osob. (Přednost mají zájemci, kteří ve zmíněných lokalitách ještě nebyli)

Na společné zážitky z cest se s Vámi těší Zdenka, Lenka a Věrka ze Senior klubu 2Vytvořeno 18.6.2023 18:32:36 | přečteno 81x | vladimira.kodouskova
load