Divadelní představení přesunuto na březen 2021

divadlo opona

Z důvodu náhlého onemocnění herce Martina Zounara je divadelní představení Dva nahatý chlapi přeloženo z původního termínu 1.10.2020 na náhradní termín 15.3.2021, 19:00 hodin.  Omlouváme se za vzniklé komplikace způsobené přeložením divadelního představení a děkujeme Vám za zachování přízně.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a není je potřeba vyměňovat. V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 15.10.2020.

Vstupné se vrací:

  1. platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce. Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.
  2. platba vstupenek po internetu. a) vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu. b) elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.
  3. platba vstupenek přes benefity. Vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1).
  4. platba vstupenek na fakturu. Fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1).
Vytvořeno 29.9.2020 | přečteno 159x | ernest
load