cz  de  en  pl 
Úvodní > Aktuality > Podněty a připomínky - výpis

Podněty a připomínky - výpis

Podnět / připomínkaŘešení

Nahlášeno: 24.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Při procházce Šumburkem jsme narazili před částí Brumberk na nevzhlednou paseku a nepochopitelně vykácený bukový les. Celou tuto devastaci navíc doprovází hromady větví rozházených po okolí. Z jakého důvodu došlo k tomuto necitlivému zásahu a kdy bude les uklizen?

Vyřešeno: 26.03.2020

Děkujeme za podnět. Kácení ve zmíněné lokalitě prováděla na základě vytipování a pod kontrolou lesního správce společnost Tabys,s.r.o.. Vámi zmiňovaný úklid bude proveden v době, kdy to klimatické podmínky dovolí.

Nahlášeno: 22.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den, i my obyvatelé Světlé a Německého Šumburku se připojujeme s díky za zajištění rozvozu pečiva. Super nápad, díky :-*

Vyřešeno: 18.03.2020

Děkujeme za podnět. V dnešní malinko těžší době je moc fajn, že jsou mezi námi i podnikatelé ( pan Mašek a ostatní), kteří nám podávají pomocnou ruku při pomoci bližním.

Nahlášeno: 22.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den kam se poděli pracovníci z oddělení kriminality placený z daní dannovych poplatníků to jste jim koupili neviditelný plášť jako měl Rumburak nebo mají nějakou výjimku ze nemusí chodit a hlídat dodržování pořádku dekuji

Vyřešeno: 25.03.2020

Děkujeme za podnět. Není nám známo, že by naši asistenti společně se strážníky městské policie neplnili své každodenní povinnosti. Ba naopak, všichni jsou plně zapojeni do pomoci bližním, například při distribuci dezinfekce a ochranných pomůcek, rozdávání roušek potřebným apod..

Nahlášeno: 18.03.2020 (veřejná prostranství)

Připadá mi , že Tanvald není v Libereckém kraji a netýká se ho nařízení vyházet z domu s rouškou nebo jinou ochranou proti šíření koronavirusu. Neměla by policie dělat preventivní kontroly, aby se nemoc nedostala taky do Tanvaldu. Jedná se o všechny obyvatele , z jednoho nemocného vznikne řetězová reakce.

Vyřešeno: 18.03.2020

Děkujeme za podnět. Je to především o osobní zodpovědnosti každého z nás. Městští strážníci provádějí pravidelné kontroly a takto "nezodpovědné" občany upozorňují. Naštěstí takovýchto lidí je minimum. Výrazně převažuje skupina vás, zodpovědných. Za což děkujeme.

Nahlášeno: 18.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Děkuji za zpříjemnění pobytu v karanténě. Od rána do večera nám pod okny domu dělají binec stavební stroje, které údajně kutají vodovod. Doufám, že se tak děje z důvodu výstavby "Holanďana". Je vidět, že vám jde o pohodu obyvatel.

Vyřešeno: 18.03.2020

Děkujeme za podnět. Jedná se o dokončovací práce na kanalizaci a vodovodu Šumburk Vítězná. S touto akcí v hodnotě 18mil. Kč bylo započato na podzim loňského roku a v letošních jarních měsících bude dokončena. Děkujeme za pochopení.

Nahlášeno: 17.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Děkujeme městu Tanvald, panu pekaři Maškovi a panu ing. Kozákovi za rozvoz pečiva hezký den Českošumburáci

Vyřešeno: 18.03.2020

Děkujeme za podnět. Rádi info předáme.

Nahlášeno: 14.03.2020 (dětská hřiště)

dobrý den, můžete na dětské hřiště na šumburce pod parkem dodat skluzavku ať máme s dětmi kam chodit když je nesmíme mít ve školce... děkuju

Vyřešeno: 17.03.2020

Děkujeme za podnět. Uvedené hřiště bude celé zrekonstruováno a budou zde instalovány nové prvky včetně požadované skluzavky. Práce se provedou, až to situace dovolí. Děkujeme za pochopení.

Nahlášeno: 09.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Vážené město, chci Upozoznit na plné pískoviště těchto skleněných strepu!!!! Můj syn si o to dnes rozrizl ruku, prosím o sanaci, děkuji! Dětské hřiště na proti školce na výšine

Vyřešeno: 18.03.2020

Děkujeme za podnět. Hřiště se snažíme pravidelně upravovat a uklízet. Je nám líto, že někdo nezodpovědný střep odhodil.

Nahlášeno: 03.03.2020 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den. Co se stalo s vlekem na Výšině a proč letos areál vůbec není v provozu ? Sněhu bylo dost a rolba a nová sněhová děla se nekupovala jistě jen proto, aby tam stála. Děkuji za odpověď.

Vyřešeno: 04.03.2020

Děkujeme za podnět. Bohužel, letošní podmínky nedovolily areál zasněžit. Zařízení je možné spustit od minus 5 stupňů. Jak jste jistě zaznamenal letošní zimu se střídaly mírný mráz a obleva….. Obdobně nebyly provozovány ani areály ve Zlaté Olešnici, v Zásadě i Plavech ( ty také mají zasněžovací systém)

Nahlášeno: 19.02.2020 (zeleň)

Přeji hezký den, chtěl bych požádat, zda-li by bylo možno prořezat vzrostlé stromy na 426/1 k.ú. Tanvald (ulice Horská), z důvodu častého padání větví na komunikaci 1831/3 a 426/3 a rovněž jejich zasahování do vedení vysokého napětí. Děkuji

Vyřešeno: 03.03.2020

Děkujeme za podnět. Vaše připomínky jsou oprávněné. Dle pracovníka odborné firmy pana Pančenka je u popsaných stromů doporučen zásah : Obvodová redukce a bezpečnostní řez. Až stromy obrazí, tak bude jasné v jakém rozsahu je to třeba a odborný zásah bude proveden.
 1 z 42 | Další - Nejstarší