Úvodní > Aktuality > Podněty a připomínky - výpis

Podněty a připomínky - výpis

Podnět / připomínkaŘešení

Nahlášeno: 06.11.2018 (jiné - bez zařazení)

Nahlášeno: 19.09.2018 (zeleň) Při jízdě z ul.Údolí Kamenice do ul. Pod Špičákem čp 371 , je zhoršený výhled z vozidla kvůli živému plotu . Stejný problém jsem tady nahlašoval v ulici Vítězná před domem č.p.448 kde neudržovaný živý plot zasahuje do vozovky která tu tvoří zatáčku a tím pádem je ohrožen provoz kdy není dobře vidět zdali jede vozidlo v protisměru a díky živému plotu se nedá jet při krajnici a ani není vidět jestli jdou u krajnice kde není chodník chodci .

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Plot do Vítězné ulice je dle sdělení odpovědných pracovníků města upraven. Výjezd z ulice Pod Špičákem do ulice Údolí Kamenice při respektování příkazové značky Stop se nám jako nebezpečný nejeví. Přesto ještě jednou prověříme.

Nahlášeno: 05.11.2018 (veřejná prostranství)

Lidé si stěžují na zbytečné kácení stromů,ale stromy stárnou.V Okružní porazili borovici, podívejte se na pařez

Řešeno:

Děkujeme za podnět. V tomto konkrétním případě šlo o nevhodnou výsadbu uprostřed sídliště, na kterou jste upozorňoval. To, že je strom uprostřed uhnilý, jsme nevěděli.

Nahlášeno: 30.10.2018 (komunikace)

Dobrý den,u garáží č.83-85 pod internátem,jsou dvě díry,které se prohlubují,bylo by možné je opravit a položit asfalt,jako u vjezdu ke garážím? Děkuji.

Vyřešeno: 30.10.2018

Děkujeme za podnět. Ve spolupráci s pracovníky našich technických služeb byly díry odstraněny.

Nahlášeno: 23.10.2018 (komunikace)

Dobrý den , chtěl bych upozornit na přerostlý a neudržovaný živý plot před domem na adrese Vítězná 448 . Plod zasahuje do vozovky a omezuje výhled a tím pádem ohrožuje bezpečnost silničního provozu na vozovce která se navíc v tomto místě stáčí a není vidět zdali nejede jiné vozidlo v protisměru . Děkuji.

Vyřešeno: 01.11.2018

Děkujeme za upozornění. Pracovníci našich technických služeb zajistili nápravu.

Nahlášeno: 16.10.2018 (veřejné osvětlení)

Dobrý den, ve směru na Desnou od vlakového nádraží nesvítí již delší dobu lampa. Je to 7 lampa od vlakového nádraži,u odbočky ke koupališti. Děkuji za vyřízení.

Vyřešeno: 24.10.2018

Děkujeme za podnět. Ve spolupráci se správcem veřejného osvětlení závada byla odstraněna.

Nahlášeno: 01.10.2018 (jiné - bez zařazení)

Před pár lety jsem se přestěhoval do Tanvaldu a dnes toho vůbec nelituji. Za poslední roky se město podle mne zlepšilo. Zmizel hrozný dům na autobusáku, generálka proběhla v parcích atd. Každý den včetně zimy vidím jak lidé v červených vestách nejen chodí ale i uklízí město. Co se týká kultury a sportu myslím, že okolní města mohou závidět. Kdo chce tak se v Tanvaldu nenudí a vždy si něco najde. Samozřejmě se ne vždy vše podaří, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Ano jsou zde lidé kteří se neumí chovat, zároveň jsou ale hlídky které se je snaží uklidnit. Já bych chtěl městu PODĚKOVAT a jsem rád, že bydlím zde.

Vyřešeno: 01.10.2018

Děkujeme za pochvalný podnět. Jsme rádi, že si umíme všímat i záležitostí kolem sebe, které se se povedou nebo vedou ke zlepšení života v Tanvaldě nás všech.

Nahlášeno: 01.10.2018 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat vedení města nové krásné parky v našem městě.

Vyřešeno: 01.10.2018

Jsme rádi, že se vám líbí. Určitě příští jaro budou mít možnost rozkvést do své plné krásy.

Nahlášeno: 01.10.2018 (veřejné osvětlení)

Dovoluji si vedení města touto cestou poděkovat za za opravu autobusové čekárny u nás na Českém Šumburku a také za nové lampy veřejného osvětlení.

Vyřešeno: 02.10.2018

Děkujeme za pochvalu. Vždy potěší.

Nahlášeno: 23.09.2018 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč je na VYHLÍDCE TEREZÍNKA přidělán schránka asi na příjem internetu?Nepřipadá mne vhodné ničit památku. Kdo o povoloval? S pozdravem

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Přímo na Terezínce se scházejí 3 katastrální území ani jeden stavební úřad (jak Tanvald, Smržovka a Velké Hamry ) nic nepovoloval. Vyhlídka není zapsána jako kulturní památka. Musíme provést šetření na místě samém.

Nahlášeno: 19.09.2018 (zeleň)

Při jízdě z ul.Údolí Kamenice do ul. Pod Špičákem čp 371 , je zhoršený výhled z vozidla kvůli živému plotu který zasahuje do vozovky. Není tak pořádně vidět zda jede vozidlo v protisměru , aby bylo možné se vyhnout.

Vyřešeno: 11.06.2018

Předáno k prověření odboru rozvoje a KV. Provedeno šetření na místě samém.
 1 z 32 | Další - Nejstarší