Úvodní > Aktuality > Podněty a připomínky - výpis

Podněty a připomínky - výpis

Podnět / připomínkaŘešení

Nahlášeno: 14.01.2019 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den, ráda bych se informovala jak je to s pluhovanim na parkovišti u školky. minulou stredu byl velky problem se dostat naa hlavni silnici. chapu ze husté snažilo a bagr přijel az dopoledne, nicméně od středy tam nikdo neprojel kopecek k silnici. Ani o víkendu.coz samozřejmě vede k tomu že v pondělí přijedou matky do školky a nikdo se nemůže nahoru k silnici dostat. děkuji za informaci Kuchová Veronika

Vyřešeno: 15.01.2019

Děkujeme za podnět. Naši zaměstnanci se snaží udržovat sjízdnost chodníků a cest v souladu s prioritami, ke kterým patří především bezpečná chůze pro chodce po chodnících a komunikacích. To však neznamená, že by zanedbávali i přístupnost pozemků charakteru, o kterém mluvíte vy. Náprava byla sjednána.

Nahlášeno: 14.01.2019 (komunikace)

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli by se nějakým způsobem nemohla upravit cesta k rodinným domum v ulici Údolí Kamenice čl 111 a čp635 na Horním Tavalde.dekuji

Vyřešeno: 15.01.2019

Děkujeme za podnět. Letošní zima na nás opět klade větší nároky na to, abychom rychle a včas stačili plnit všechny požadavky na údržbu. Vámi uvedenou komunikaci udržujeme a i když malinko opožděně se tak dělo i nyní. Omlouváme se.

Nahlášeno: 13.01.2019 (jiné - bez zařazení)

dobry den, mam dotaz zda neuvazujete o zrizeni senir taxi nebo senior doprava v okoli je mnoho vesnic s duchodci kteri musi do tnv bud k lekari, na urad ci na nakup, myslim ze by to bylo dobre, dekuji

Vyřešeno: 16.01.2019

Děkujeme za podnět. Otázku dopravy ve vámi navrhovaném formátu ( seniortaxi ) v určité míře za pomoci vozidla v našem DPS a vozu při Středisku volného času Tanvald zajišťujeme. Bohužel, tuto službu jsme schopni poskytovat pro občany našeho města. Pro obyvatele okolních měst a obcí za účelem jízdy do Tanvaldu takovou službu zavést prozatím neuvažujeme.

Nahlášeno: 11.01.2019 (jiné - bez zařazení)

Ohledně čísla pohotovosti Tanvald, ano v rubrice "důležitá telefoní" čísla to máte na stránkách v pořádku, ale nikoli v rubrice "lékařské pohotovosti", tam je stále chyba.

Vyřešeno: 14.01.2019

Děkujeme. Měl jste pravdu. Opraveno.

Nahlášeno: 09.01.2019 (komunikace)

Dobrý den, v prostoru křižovatky a přilehlé vedlejší komunikace, neustále parkují auta z autoservisu a už několikrát zde málem došlo k nehodě je to v celku nebezpečné.Nehledě na to, že zde potřebuje i jezdit hon a čitit komunikaci od sněhu a nemůže protože tam furt stojí nějaké auto.

Vyřešeno: 11.01.2019

Děkujeme za podnět. Naši strážníci městské policie situaci prověřili ( auta tam v době jejich návštěvy zaparkována nebyla ). Provozovatele autoservisu upozornili i s tím, že na místě budou provádět kontrolu.

Nahlášeno: 06.01.2019 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den chci jen napsat že máte chybu v telefoním čísle na stránkách města na pohotovost v Tanvaldské nemocnici, správné číslo je +420 483 367 311, nemohl jsem se dovolat tak to píšu. S pozdravem Fichtner.

Vyřešeno: 10.01.2019

Děkujeme za podnět. Bylo zkontrolováno, že na webových stránkách města je uvedeno totožné číslo, jako uvádíte ve svém podnětu.

Nahlášeno: 02.01.2019 (veřejný úklid)

Dobrý den, mám dotaz ohledně protahování. Chci se zeptat z jakého důvodu se ulice Brumberská protahuje až pozdě k večeru a nebo vůbec. Přestože pluh jezdí okolo hřbitova dolů. Co by to bylo za problém odbočit. Kdyby byla potřeba sanita, tak se sem nedostane. Chápu že se musí protáhnout hlavní tahy. Děkuji

Vyřešeno: 10.01.2019

Děkujeme za podnět. Obsluhu techniky jsme upozornili a předpokládáme, že následně vše bude probíhat v souladu se schváleným plánem zimní údržby a ke spokojenosti vás obyvatel.

Nahlášeno: 30.12.2018 (komunikace)

Dobrý den. Mám dotaz, proč v ulici Letná neustále už několik let stojí dvě až tři vozidla za dopravní značkou "Zákaz vjezdu všem motorovým vozidlům" a braní tak chodcům a v případě zásahu vozidel IZS bezproblémovému průchodu a průjezdu. Dopravní značky neplatí v tomto městě pro každého?

Vyřešeno: 10.01.2019

Děkujeme za podnět. Ten byl předán k řešení naší městské policii, která na dodržování pravidel silničního provozu nejenom v této lokalitě města dohlíží.

Nahlášeno: 27.12.2018 (jiné - bez zařazení)

Již několikrát jsem si všimla,že při svozu plastů ze žlutých kontejnerů, seberou i žluté pytle s plastem . Sběr pytlů ale patří městu. Možná by bylo vhodné upozornit svozovou firmu. Nebo nezáleží na tom, kdo to sveze?

Vyřešeno: 02.01.2019

Děkujeme za podnět. Všechny plasty sbírá svozová firma FCC Liberec. Žluté pytle s plasty se shromažďují v technických službách a potom se odvážejí jednou za měsíc nebo dle potřeby.

Nahlášeno: 18.12.2018 (zeleň)

davám podnět na odstraněnísuchých jeřábů u bývalého výměníku vedle domu č 561

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Předáno k řešení odpovědným pracovníkům MěÚ.
 1 z 34 | Další - Nejstarší