• cz 
  • de 
  • en 
  • pl 
Cesta: Úvodní > Aktuality > Fotogalerie

Fotogalerie

Den otevřených dveří v ZŠ na Horním Tanvaldu

Den otevřených dveří ZŠ Údolí Kamenice v Tanvaldu představil v letošním roce rodičům i dalším návštěvníkům program zaměřený na přípravu žáků na budoucí povolání.
Nejprve ve svém příspěvku paní Pokorová z Úřadu práce v Jablonci nad Nisou zdůrazňovala důležitost dalšího vzdělávání žáků. Na její vystoupení navázal zástupce Střední školy hospodářské a lesnické ve Frýdlantu, který představil několik učebních oborů vhodných pro vycházející žáky naší školy. Nejvíce přítomné zaujal učební obor Strojírenské práce – Technické služby v autoservisu. Naše pozvání přijal i zástupce Integrované střední školy v Semilech, která nabízí našim žákům výuční list v profesích pečovatelské služby a pro chlapce zednické práce.
Program návštěvního odpoledne doprovodily svým pohádkovým vystoupením i děti z přípravného ročníku pro ZŠ. Žáci naší školy se představili písničkami, básničkami, tancem i hrou na klávesy. O občerstvení hostů se již tradičně postaraly dívky, které vše připravily v hodinách pracovního vyučování. Přijďte se k nám v příštím roce podívat i Vy.

-- Zpět ---