Fotogalerie pro seniory

Fotogalerie pro seniory > 2022

 
Stříbrná babička roku (13)

Senior klub Šumburkn.N. - Povídání se stříbrnou babičkou roku

V úterý 22.11.2022 se sešli senioři s Hanou Markovou, která se zúčastnila soutěže Babička roku 2022. V Libereckém kraji se umístila na prvním místě a postoupila do kola celostátního v Olomouci. Tam získala krásné druhé místo. K tomuto stříbru ji srdečně gratulujeme! K dobré pohodě přispěla i Dáša Vajdíková, která při klavíru rozezpívala všechny přítomné.
 
Jdeme zdraví naproti (23)

SK Výšina listopad 2022 - Jdeme zdraví naproti

Přednáška s členy místní organizace Českého červeného kříže Tanvald v RC Maják. Po úvodní diskuzi seniorů s paní Zdenou Synovcovou o blížících se Seniorských hrách mohli senioři shlédnout video týkající se zdravotní péče. Poté jim byly rozdány I.C.E. karty do nichž se vyplňuje chorobopis. S vyplněním jim pomohli členové ČČK. Dále si senioři mohli nechat změřit speciálními přístroji frekvenci dechu, tep, tlak…. Přednáška byla moc zajímavá a seniorům se líbila.
 
Postcovidová rehabilitace (13)

Postcovidová rehabilitace 6.10.2022

Postcovidová rehabilitace – přednáška s členy místní organizace Českého červeného kříže Tanvald v RC Maják. Po úvodní diskuzi seniorů s panem starostou Vladimírem Vyhnálkem, shlédli video o tom, jak o sebe pečovat po covidu. Poté si senioři mohli nechat změřit tlak. Všichni odešli obohaceni o informace týkající se zdravotní péče. Lenka Harcubová
 
Složitá příroda (49)

Senior klub II Výšina 8.9.2022

Složitá příroda. Ekologicko-přírodovědnou přednáškou nás provedl RNDr. Jaroslav Týl v RC Maják. Po úvodní diskuzi seniorů s panem starostou Vladimírem Vyhnálkem, dostali senioři za úkol rozpoznávat různé druhy přírodnin. Poté byly všechny přírodniny označeny názvem a byl vysvětlen jejich význam v přírodě. Na závěr byl seniorům ukázán pokus s vodou, zeminou a vzduchem. Všichni se dobře bavili a ptali se na další přednášku.
 
Výlet Protržená přehrada (13)

Výlet na Protrženou přehradu

Výlet na Protrženou přehradu se vydařil, počasí nám přálo a kromě příjemné procházky k památníku zesnulých při protržení přehrady, jsme si pochutnali na borůvkovém koláči z místního stánku. Dále pokračovala naše cesta na oběd do restaurace U Dubu, kde nám moc chutnalo. Chvíle při stolování nám zpříjemnil pan Seidel hrou na harmoniku. Došlo i na zpěv. Odjížděli jsme v dobré náladě a natěšeni na další výlet.
 
Grilování na Výšině (1)

Grilování na Výšině ve čtvrtek 2.6.2022

Červnové grilování proběhlo v altánu na zahradě u RC Maják na Výšině. Po úvodní diskuzi s panem starostou Vladimírem Vyhnálkem si senioři pochutnali na buřtech, které jim na grilu připravil pan Zdeněk Harcuba.
 
SK Výšina (1)

Senior klub Výšina II 7.4.2022

Dubnové čtení – v podání Dany Hozdové, členky DS E.F.Burian Tanvald v RC Maják. Předčítání veselých povídek a promítání krátkých videí o okolních rozhlednách.
 
SK I Šumburk n D (1)

Senior klub Šumburk 19.4.

Procházka starým Tanvaldem s Mirkem Duškem
 
 
Vytvořeno 25.10.2021 11:12:53 | přečteno 8680x | tana
load