Úvodní > Aktuality > Podněty a připomínky - výpis

Podněty a připomínky - výpis

Podnět / připomínkaŘešení

Nahlášeno: 26.04.2017 (komunikace)

V ulici Vítězná byla prováděna oprava pouličního osvětlení.V jednom místě (naproti Svárovským)musel být rozkopán chodník.Nyní je tam poházená dlažba a v chodníku je díra.Mohlo by dojít k úrazu.Bylo by vhodné to spravit.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. O plánované opravě veřejného osvětlení víme. Chodník bude v nejbližší době opraven.

Nahlášeno: 24.04.2017 (dětská hřiště)

Prosim o opraveni! Je to dost nebezpecne! Dekuji

Vyřešeno: 25.04.2017

Děkujeme za podnět a všímavost. Dle sdělení pracovníka odpovědného za technický stav hřiště byla závada odstraněna.

Nahlášeno: 24.04.2017 (dětská hřiště)

Dobrý den, prosím o opravu průlezky(přetržený řetez) na dětském hřišti na adrese U Školky. Děkuji

Vyřešeno: 25.04.2017

Děkujeme za podnět. Závada byla dnes v dopoledních hodinách odstraněna.

Nahlášeno: 21.04.2017 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den, rád bych se zeptal,kdy bude předprodej lístků na červnové představení Divadla Járy Cimrmana v tanvaldském kině Jas.

Vyřešeno: 24.04.2017

Představení Divadla Járy Cimrmana z Prahy Dlouhý, Široký a Krátkozraký se koná v sobotu 10. 6. od 19:00 hod. Představení Divadla Járy Cimrmana z Prahy. Předprodej vstupenek začne od 10. 5. pouze v pokladně kina vždy 1 hodinu před každým filmovým představením. Vstupné : 400 Kč

Nahlášeno: 13.04.2017 (zeleň)

Dobrý den , chtěl bych se zeptat ? Tak jako každoročně probíhalo prořezávání stromů a to i na Vítězné až na jeden přerostlý strom z kterého občas při větru spadne větev na vozovku a ohrožuje to tím pádem nejenom auta ale i chodce . Jedná se o strom na Vítězné ulici proti " staré hasičárně " na jedné straně a u pozemku paní Hlaváčkové . Všechny stromy okolo této komunikace jsou prořezané aby nikoho neohrožovaly a jsou i tím pádem omlazené až na tento jediný.Prosím o rozumné vysvětlení. Děkuji

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Dle informací inspektora silniční sítě Krajské správy silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace v tuto chvíli již se stromem nic dělat nebudou, dojde však k jeho obhlídce s příslušnou pracovnicí životního prostředí MěÚ. Následně bude dohodnut další postup (kácení a náhradní výsadba nebo prořez).

Nahlášeno: 30.03.2017 (černé skládky)

Ppck 659/1 ŠUMBURK N.Desnou černá skládka + popelnice na chodníku věcný nepořádek.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Naši pracovníci technických služeb nepořádek z uvedené parcely již poněkolikáté za sebou uklidili. Vzhledem k tomu, že se jedná o opakovaný problém, vstoupili jsme do jednání s majiteli sousedních domů, jejichž nájemci jsou s největší pravděpodobností původci odkládaného odpadu. Společně se pokusíme opakování vzniku nepořádku předejít.

Nahlášeno: 25.03.2017 (veřejný úklid)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se bude Vítězná ulice uklízet jako ostatní ulice ve městě nebo se máme obrátit na město Liberec ? Chodník je jaktak zametený, ale na silnici je posypový materiál, který se roznáší na chodník a nemluvím o prachu, který my obyvatelé Tanvaldu dýcháme. V okolních ulicích to nevidím. Bude opět ulice Vítězná nejhorší ulicí jako v zimě ? Děkuji za odpověď

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Vítězná ulice je opravdu v majetku Libereckého kraje, ale stejně jako v minulých letech i letos ji pracovníci našich technických služeb v nejkratší možné době uklidí.

Nahlášeno: 21.03.2017 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den, máme chalupu ve Žďáru a cesta směrem k vodojemu u bobovky je ve špatném stavu. Hrozí v těch dírách uražení spodní části automobilu. Děkuji.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Máte pravdu, že uvedená komunikace zvláště pak v její spodní části ( pod výstavbou nové roubenky ) není v dobrém stavu a opravu by si po letošní tuhé zimě určitě zasloužila. V jarních měsících dojde k obnově postranních příkopků tak, aby voda netekla po komunikaci. Ta samotná pak následně bude opravena asfaltovou směsí.

Nahlášeno: 20.03.2017 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den bydlím ve Sportovní ul.553.Minulý týden jsem šla s dětma před panelák a byla jsem svědkem situace kdy kluk sedl na kolo a od paneláku 554 to rozjel a v plné rychlosti narazil do procházející paní. Paní má modřiny na nohách ještě dnes,neumím si představit kdyby narazil do dětí které si tam hrají. Šlo by prosím nějak zabránit tomu aby se na kolech nebo něčem jiném nedalo jezdit v plné rychlosti od horního paneláku až ke škole? Moc děkuji!

Vyřešeno: 21.03.2017

Děkujeme za podnět, ve kterém popisujete svůj nepříjemný zážitek.Byl předán veliteli našich městských strážníků s požadavkem zvýšení dohledu na cyklisty v tomto i obdobných úsecích, kde může docházet ke kolizi s dalšími uživateli komunikace. V nejbližší době rovněž bude opětovně docházet ke kontrole cyklistů, zda mají předepsanou výbavu kola. Samotnou rychlost je velmi obtížné posuzovat, vzhledem k tomu, že rychlost kol se radarem neměří. K vámi popsané neblahé události by bylo vhodné celý incident minimálně řešit s rodiči zřejmě nezletilého cyklisty. Ti nesou plnou zodpovědnost za jeho počínání, tedy i případné poranění zúčastněných osob nebo jeho samotného.

Nahlášeno: 10.03.2017 (veřejné osvětlení)

V ulici protifašistických bojovníků nesvítí většina lamp :( děkuji za vyřešení :)

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Řešeno s našim správcem veřejného osvětlení,který provedl okamžitou nápravu provizorním napojením zdrojů elektřiny do vedení. V těchto dnech by se na místě samém měl pohybovat speciální měřící vůz, který odhalí přesné místo závady, která bude následně odstraněna.
 1 z 20 | Další - Nejstarší