Úvodní > Aktuality > Podněty a připomínky - výpis

Podněty a připomínky - výpis

Podnět / připomínkaŘešení

Nahlášeno: 05.12.2017 (veřejný úklid)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč se neuklízí chodník v ulici Mánesova před čísly popisnými 461 a 463.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Byl jsem se na místě samém v 9:50 hodin podívat a dojmu, že by si chodníku nikdo nevšiml jsem nenabyl. Viz obrázek. Je jisté, že v době spadu sněhu nejsou všechny chodníky uklizeny do letní podoby, ale to jistě chápete. Bývá i zvykem, že v zimním období vstup do domu pomáhají uklízet i nájemníci domu nebo vchodu. Myslím, že se tak děje i u vás, za což vám patří dík. Průběžnou údržbu chodníků zaměstnanci našich technických služeb provádějí ručně nebo za pomoci techniky. Tento chodník by neměl být výjimkou.

Nahlášeno: 04.12.2017 (komunikace)

Dobrý den,rád bych se zeptal proč se neuklízí sníh z chodníku u domu č.p. 615-619 ve směru k bývalím skokanským můstkům,když je vyhrnuto po celé délce domu. Jen tento kousek po kterém chodí nejenom senioři k autobusu je nevyhrnutý. Děkují za odpověď. S pozdravem Krejčí P.

Vyřešeno: 05.12.2017

Děkujeme za podnět. Jistě jste si všiml, že chodníky na sídlišti Výšina, tedy u vašeho domu, jsou uklízeny nově zakoupeným traktůrkem nebo i tzv. ručně našimi pracovníky. Uvedený úsek se jevil jako strmý pro strojové uklízení. Po dohodě s vedoucím střediska technických služeb by však měl být v budoucnu udržován.

Nahlášeno: 04.12.2017 (komunikace)

Nebezpečí v podobě vyvráceného stromu na stezce a cyklostezce podél řeky Kamenice mezi býv.truhlárnou a Lidlem. Místo se nachází zhruba v půlce stezky u jezu. (foto z 1.12.2017)

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Uvedený strom bude v nejbližší době odstraněn pracovníky našich technických služeb tak, aby byl zajištěn bezpečný průchod po stezce.

Nahlášeno: 25.11.2017 (zeleň)

Dobrý den.Doporučuji podívat se na stav trávníku po odstranění zábradlí před vchodem Radniční 525.

Řešeno:

Situaci s odstraněným zábradlím budeme v celé lokalitě sídliště řešit v jarních měsících. Je možné, že v některých místech bude obnoveno.

Nahlášeno: 19.11.2017 (dopravní značení)

Dobry den, mohu Vas poprosit o doplnění dopravního značení v ulici U školky? Z jedné strany je značka jednosmerne ulice, ale z druhé strany není značení (strana přímo od školky smerem ke stadionu). Neustále zde vjizdeji ridici, i kdyz mají objet panelak z druhé strany. Dekuji a přeji pěkný den.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Předán k řešení našim kompetentním pracovníkům odboru rozvoje a komunálních věcí.

Nahlášeno: 18.11.2017 (jiné - bez zařazení)

Chtěl bych poděkovat za dodržení slibu a vyasfaltování

Vyřešeno: 18.11.2017

Děkujeme za pochvalu. I my jsme rádi, že dodavatelská firma dodržela slib a využila posledního vhodného počasí k dokončení položení asfaltu.

Nahlášeno: 12.11.2017 (veřejné osvětlení)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné na Šumburku, v Příchovické ul. za chatou bývalého Koospolu, umístit lampu veřejného osvětlení. Tento úsek je poměrně zarostlý a hlavně v jarních a podzimních měsících velmi tmavý. Za všechny zde tápající Šumburáky i turisty předem děkuji za zvážení.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Postoupeno našemu odboru rozvoje a komunálních věcí.Ve spolupráci se správcem našeho veřejného osvětlení bude posouzena možnost technického řešení vámi popisovaného problému.

Nahlášeno: 11.11.2017 (veřejné osvětlení)

Dobrý den, žádám o opravu veřejného osvětlení, lampa v ulici Vítězná proti domu čp.448. Děkuji Vám, s pozdravem L.Hlaváčková

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Předáno našemu správci veřejného osvětlení. Ten by v co nejkratší době měl odstranit závadu.

Nahlášeno: 09.11.2017 (komunikace)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy bude dokončeno vyasfaltování plochy mezi paneláky v ul.Smetanova. Předem děkuji za odpověď.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Asfaltování ploch ve městě je plánováno od 14.11. do 16.11.2017.

Nahlášeno: 07.11.2017 (jiné - bez zařazení)

Dobrý den. Moc by mě zajímalo,kdy bude konečně dokončeno parkoviště pod domem č.p 553.Dokončení (nic nedělání) už trvá moc dlouho.Myslíme si,že čekat na lepší počasí už asi nemá cenu.Přiznejme si,lepší už nebude.

Řešeno:

Děkujeme za podnět. Dle sdělení dodavatelské firmy Stabag,a.s. bude asfaltování provedeno ve dnech 14.-16.11.2017.
 1 z 25 | Další - Nejstarší